Sasniegumi

Sasniegumi

Nu, protams, mīļo skeptiķi, sen zināms, ka pravietis savā dzimtenē netiek cienīts. Tad paklausies, ko par Liepājas kafijas fabrikas produkciju domā ļaudis, kas par kafiju zina visu vai gandrīz visu. Iespējams, ka daudziem tas būs atklājums, taču kafija no Latvijas ir viens no visvairāk titulētiem produktiem Latvijā.

2002. gadā 4. Starptautiskajā izstādē „Gardēdis 2002” šķīstošā kafija Liepāja Klasika un granulētā kafija Gold Ekstra ieguva zelta medaļu. 2002. gada septembrī lielajā Starptautiskajā izstādē World Food četrām (!) šķīstošās kafijas šķirnēm no Liepājas piešķīra sudraba medaļas un nosaukumu 2002. gada produkts. Bet pēc mēneša 4. Kafijas festivālā Sanktpēterburgā, kur jau pēc tradīcijas sapulcējas viss kafijas biznesa „krējums”, šķīstošā kafija GOLD EKSELENT atzīmēta ar Kafijas festivāla diplomu kā sezonas jaunums.
Tā kā, cienījamo skeptiķi, pilnīgi skaidrs, kā šī nav tava diena… Bet varbūt tieši otrādi – tava diena! Tāpēc, ka tieši šodien tu varēsi doties uz tuvāko veikalu un uzstāties pats neatkarīga degustatora lomā. Tu pats sev atklāsi neatkārtojamā aromāta noslēpumu, kas uzvēdī no versmainās kafijas, kura dzimusi aukstās Baltijas krastos.